PENTAR

PRODUCENT NARZĘDZI ŚCIERNYCH

Wyszukiwarka

O firmie

Przedsiębiorstwo PENTAR powstało w 1982 roku jako niewielki zakład produkujący narzędzia ścierne. Wysoka jakość naszych wyrobów spotkała się z uznaniem ze strony Klientów, a rosnące zapotrzebowanie na produkty PENTAR zaowocowało budową nowego zakładu produkcyjnego w Mszanie Dolnej i Skrzydlnej oraz hurtowni w Katowicach.

Przedsiębiorstwo PENTAR oferuje bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja narzędzi ściernych spojonych i nasypowych. Na indywidualne zamówienia wykonujemy również narzędzia specjalistyczne.

Dzięki nastawieniu na ciągły rozwój, Przedsiębiorstwo PENTAR śledzi na bieżąco nowości technologiczne i z powodzeniem oraz systematycznie wdraża je do produkcji co pozwala wzbogacić ofertę o nowoczesne narzędzia dostosowane do potrzeb klienta.

CIĄGŁE WDRAŻANIE, DOSKONALENIE I POSZUKIWANIE NOWYCH TECHNOLOGII JEST GWARANCJĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI NASZYCH PRODUKTÓW I ZAPEWNIA NAJWYŻSZY ŚWIATOWY POZIOM.

W ostatnich latach Przedsiębiorstwo PENTAR przeznaczyło duże środki na modernizację parku maszynowego. W wyniku tych inwestycji dokonano zakupów nowoczesnych maszyn i urządzeń dzięki czemu znacznie wzrosł potenciał produkcyjny firmy. Zakupiono również urządzenia do testowania i kontroli wyrobów gotowych które pozwalają na obiektywną ocene jakości naszych produktów.

Nad cała działalnością firmy czuwa zintegrowany system informatyczny do zarządzania, planowania i realizacji produkcji oraz do kontaktów z naszymi klientami (E-ZAM), który jest wyznacznikiem dbałości o jakość wywarzanych produktów i usług spełniając najwyzsze międzynarodowe standardy. Naszym atutem jest dobrze wykształcona i doświadczona kadra o dużym dorobku zawodowym i odpowiednich kwalifikacjach co jest gwarancją profesjonalizmu i wysokiego poziomu współpracy z klientami.

PRZEDSIĘBIORSTWO PENTAR JEST JEDNYM Z NIEWIELU PRODUCENTÓW NARZĘDZI ŚCIERNYCH WYTWARZAJĄCYCH TAK SZEROKI ASORTYMENT.